Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне ще напусне клуба в края на сезона, твърди испанската телевизия “Ел Чирингито”.
Според информациите аржентинският наставник вече е взел решение да се раздели с “дюшекчиите” в края на сезона. Треньорът вече е обявил решението си на президента на клуба Хил Марин.
Все още няма официален коментар от самия Симеоне и Атлетико Мадрид. Спекулациите относно бъдещето на наставника не спират, след като в последно време формата на "дюшекчиите" поспадна и тимът е далеч от борбата за титлата в Испания.
Аржентинецът е начело на клуба от 2011 г. С Атлетико той спечели два пъти Ла Лига, веднъж Купата на краля, два пъти триумфира в Лига Европа и достигна два финала в Шампионската Лига, които бяха загубени от градския съперник Реал Мадрид.








Луна в Стрелец: 3 зодии, за които всичко се нарежда на 26 юни 2026 г.
Бягство на хладно и уикенд туризъм: Накъде пътува Европа през лятото на 2026 г.
Късна емисия
Като две капки вода - Кейт и Лила Мос поведоха звездния моден парад в Париж
Тенденции при чантите за лятото
Без крайности и глад: Фитнес режимът, който държи Емили Блънт във форма
Двата стълба на руската устойчивост, на които разчита Путин, се рушат
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар16:18 | 24 апр 2024 г.
12:45 | 10 яну 2023 г.
11:32 | 10 яну 2023 г.
10:21 | 10 яну 2023 г.
Напиши коментар